Hemen zaude:
 » 
Interpreteak

Interpreteak

Biltzar, kongresu edo ekitaldiren batean jarduteko interpreteren bat behar izanez gero, hemen duzu EIZIEko kideen zerrenda:

INTERPRETEAK
Izen-abizenak e-posta Sorburu hizkuntzak Xede hizkuntzak
Aranbarri Ariztondo, Garbi˝e garbine.aranbarri@gmail.com eu, es, fr, en es, eu
Aurre Urtzaa, Gorka prakagorri@prakagorri.es eu, es es, eu
Bergaretxe Dorronsoro, Ekaitz ekaitz@live.fr eu, es, fr eu, fr
Biguri Otxoa de Eribe, Koldo kbiguri@yahoo.es eu, it eu, es
Colera Intxausti, Maria mariacolera@gmail.com eu, es, en, ca es, eu, en, ca
Egia Larrinaga, Maddi maddiegia@gmail.com eu, es, en, ca es, eu
Gillenea Mujika, Idoia idoia@hitzurun.com eu, es, en es, eu
Imaz Clemente, Amaia amaia_imaz@yahoo.es eu, es es, eu
Lizaso Lopetegi, Estibaliz esti.lizaso@gmail.com eu, ca ca, eu
Mendiguren Bereziartu, Xabier xabiermendiguren@gmail.com eu, es es, eu
Mendizabal Alberdi, Itziar itzimendizabal@hotmail.com eu, es, en es, eu
Montorio Uribarren, Bego bmontorio@euskalnet.net eu, es es, eu
Noble Goikoetxea, Idoia idoianoble@googlemail.com eu, es, en es, eu
Otegi Aranburu, Itziar otegi.itziar@gmail.com eu, es, en, fr es, eu
Paya Ruiz, Xabi xabipaya@gmail.com eu, es, en es, eu
Urkiola Gamarra, Garazi gurkiola@gmail.com eu, es, en, de es, eu, en
Zubeldia Arozena, Nahia nahia.zubeldia@yahoo.fr eu, fr eu, fr

Gaiarekin zerikusia dutenak: